Дождеватель Bradas WL-Z16
Bradas WL-Z16 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bradas 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bradas.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas WL-Z16
Все цены 7 →Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 3-х ріжковий WL-Z16 | 356 грн. |
Зрошувач обертовий 3-х ріжковий, WHITE LINE, WL-Z16 | 456 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas 3-х ріжковий WHITE LINE WL-Z16 | 322 грн. |
Зрошувач обертовий Bradas WHITE LINE 3-х ріжковий WL-Z16 | 356 грн. |
Зрошувач обертовий, 3-х ріжковий, Площа поливу: 85 м2 Діаметр зрошення: 10 | 421 грн. |
Зрошувач Bradas WL-Z16 обертовий триріжковий WHITE LINE - 012189 012189 | 356 грн. |
Зрошувач обертовий 3-х ріжковий, WHITE LINE, WL-Z16 | 545 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →