Блок питания Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Видео 1Фото 12 |
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Corsair 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Corsair.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Corsair RMx Series New CP-9020200-EU
Все цены 47 →Corsair RM850x 850W (CP-9020200-EU) CP-9020200-EU | 8 199 грн. |
Блок живлення Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W (2021) CP-9020200-EU | 8 199 грн. |
Блок живлення Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W (2021) | 8 200 грн. |
Блок питания Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W (2021) | 8 200 грн. |
Блок питания Corsair RM850x (CP-9020200-EU) 850W CP-9020200-EU | 8 199 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
Потужній, тихий, ефективний, з великою кількістю кабелів в комплекті. Тугі кабелі, 4 конектори 8 pin живлення відеокарти на 2-х кабелях, а не на 4-х. Dima Belous: пользуюсь Corsair CP-9020199-EU более года |
Показано 1 из 3 отзывов
eще 2 отзыва
6 августа 2021, 21:13
На счëт мощности #
Кто знает, вытенет ли 3070-3070ti в связке с (немного разогнанным) i7 10700kf?
Или 3060ti с разогнанным i9 10900kf?
Показано 3 из 4 вопросов
eще 1 вопрос
Модификации Corsair RMx Series New
Цены на Corsair RMx Series New |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series New CP-9020199-EU | от 6 457 грн. | 48 предложений | ||
Corsair RMx Series New CP-9020200-EU | от 5 897 грн. | 48 предложений | ||
Corsair RMx Series New CP-9020201-EU | от 7 291 грн. | 47 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Різноманіття кабелів дозволяє під'єднати до 11 сата пристроїв, а потужність ліній 3.3 та 5 вольт (150W) дає змогу все це добро підняти, на відміну від більшості БЖ з потужністью 100W на цих лініях.
Довжина самого БЖ 150мм + 20-30мм для кабелів не дає його нормально встановити в більшість дешевих та середніх корпусів.
Довжини кабелів вистачає, щоб все під'єднати, але вони жорсткі самі по собі, а біля конекторів, ще й дубова термоусадка.
У відгуках писали про гул, як з трансформатора - так, при покупці була така проблема, зараз все нормально, можливо це звязано з падінням напруги в мережі, або з писком дроселів.