Игровой коврик Cougar Speed EX-M
Фото 2 |
Cougar Speed EX-M 320x270 мм450x400 мм |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cougar 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cougar.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cougar Speed EX-M
Все цены 24 →Игровая поверхность Cougar Speed EX-M | 448 грн. |
Ігрова поверхня Cougar Speed EX-M | 448 грн. |
Коврик для мыши Cougar Speed EX-M | 449 грн. |
Игровая поверхность Cougar Speed EX-M Black | 449 грн. |
Cougar Speed EX-M | 439 грн. |
eще 19 предложений
Можна знайти щось краще Тканина та обшивка не розійшлась через більше чим пів року активного використання Дуже неприємний мінус це те що вона НЕ ТРИМАЄТЬСЯ НА СТОЛІ! НАВІЩО ЇЇ ТОДІ СТВОРИЛИ? Комментарии 1
Слухай, а якщо не враховувати те що килим не тримається на столі, як він норм чи ні? Бо я думаю може купити такий |
Добавить отзыв
Модификации Cougar Speed EX-M
Цены на Cougar Speed EX-M |
---|---|---|---|---|
Cougar Speed EX-M | от 388 грн. | 24 предложения | ||
Cougar Speed EX-L | от 570 грн. | 38 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →