Детский велосипед Crosser Premium 18
Crosser Premium 18 16 "18 " |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crosser 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crosser.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crosser Premium 18
Все цены 7 →Дитячий велосипед Crosser Hunter Premium 18" Червоний Магнієва рама, диско | 5 299 грн. |
Дитячий велосипед Crosser Hunter Premium 18" Чорний Магнієва рама, дискові | 5 299 грн. |
Дитячий велосипед Crosser Hunter Premium 18" Фіолетовий Магнієва рама , ди | 5 299 грн. |
Дитячий велосипед Crosser Hunter Premium 18" Зелений Магнієва рама, дисков | 5 599 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед Crosser HUNTER Premium 18, магнієва рама, ли | 4 999 грн. |
Велосипед двоколісний HUNTER Premium 18" магнієвий червоний (HPM18RD) | 7 458 грн. |
Велосипед двоколісний HUNTER Premium 18" магнієвий зелений (HPM18GR) | 7 458 грн. |
Модификации Crosser Premium 18
Цены на Crosser Premium 18 |
---|---|---|---|---|
Crosser Premium 16 | от 4 499 грн. | 6 предложений | ||
Crosser Premium 18 | от 4 999 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →