Игровой коврик Defender Black Ultra (50561)
Фото 8 |
Defender Black Ultra |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Defender 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Defender.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Defender Black Ultra
Все цены 16 →Коврик для мышки DEFENDER Black Ultra 800х300х3мм 50561 | 289 грн. |
Килимок для мишки Defender Ultra Black (50561) 50561 | 255 грн. |
Defender Килимок для мишки Defender Ultra Black (50561) 50561 | 255 грн. |
Килимок для мишi DEFENDER Black Ultra 800х300х3мм | 249 грн. |
Defender Black Ultra 800х300х3мм 50561 | 255 грн. |
eще 11 предложений
Отзывы 12 | 1 0 2 9 |
-Прошиті края які не натирають руку.
-Великий розмір -Ціна -Не їздить по поверхні -Легко обслуговується -За цю ціну їх не може бути ferlux: пользуюсь Defender Black XXL более года |
Хорошая модель за небольшую цену Удобный , симпатичный Так как это мой первый коврик для мыши , недостатков я не увидели пользуюсь Defender Black M менее месяца |
Очень большой и топовый коврик! Большой, качественно прошит край. Нету. *DEAD: пользуюсь Defender Black XXL менее месяца |
Показано 3 из 12 отзывов
eще 9 отзывов
Модификации Defender Black Ultra
Цены на Defender Black Ultra |
---|---|---|---|---|
Defender Black S | от 64 грн. | 2 предложения | ||
Defender Black M | от 131 грн. | 25 предложений | ||
Defender Black XXL | от 166 грн. | 20 предложений | ||
Defender Black Ultra | от 249 грн. | 16 предложений | ||
Defender Black Ultra XXL | от 417 грн. | 20 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
1. Якісні як для своєї ціни прошиті края, за час експлуатації нічого не відпало та не порвалось, попри те що активно вожу зап'ястком вліво-вправо края ще не разу не натрели руку.
2. Полотно
Перевіряв чи їздить коврик на двох столах з різним покриттям, як висновок: не їздить.
Саме полотно досить добре допомагає відчувати мишу та делікатно переміщати курсор без якихось стрибків.
Хоча саме полотно чорне, за весь час воно так і не вицвіло, досі має насичений колір після протирання вологою серветкою.