Кофеварка Domotec MS-0706 белый
Видео 1Фото 4 |
Domotec MS-0706 |
|
Как правильно мыть кофемашину: практическое руководство по уходуПодробный разбор всех процедур чистки современных кофейных машин
Какая кофеварка / кофемашина нужна именно вам и как ее правильно выбрать?Разбираемся в типах современных кофеварочных устройств и помогаем с их выбором
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Domotec 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Domotec.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Domotec MS-0706 белый
Все цены 18 →Кавоварка краплинна Domotec MS-0706 2 чашки Біла | 930 грн. |
Кавоварка електрична + 2 чашки в наборі Domotec MS 0706 500Вт white | 780 грн. |
Крапельна кавоварка DOMOTEC MS-0706 500 Вт у наборі з 2 чашками біла | 767 грн. |
Крапельна кавоварка з 2 чашками Domotec MS-0706 потужність 500 Вт White (7 | 785 грн. |
Крапельна кавоварка з 2 чашками Domotec MS-0706 (F12К450) білий | 728 грн. |
eще 13 предложений
недорога, але чудова кавоварка, брали як альтернативу турки. плюси: готує одразу у 2 чашки, готує швидко, чистити зручно. мінуси: розливає на 2 чашки нерівномірно, багато осаду в чашці, можна використовувати паперові фільтри - допоможе. каву треба як і всюди хорошу, щоб напій був смачний. воду використовуємо лише після фільтру. маленький об'єм води, але, як писав, готує швидко, можна за 3 хвилини знову отримати 2 чашки кави готує одразу у 2 чашки, готує швидко, чистити зручно розливає на 2 чашки нерівномірно, багато осаду в чашці, маленький об'єм води, якщо п'є більше, ніж 2 людини одночасно Ерік: пользуюсь Domotec MS-0708 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Domotec MS-0706
Цены на Domotec MS-0706 |
---|---|---|---|---|
Domotec MS-0706 белый | от 619 грн. | 18 предложений | ||
Domotec MS-0705 красный | от 660 грн. | 16 предложений | ||
Domotec MS-0708 черный | от 650 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →