Строительный фен Forte HG 2000-2 30796 (30796)
Forte HG 2000-2 30796 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Forte 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Forte.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Forte HG 2000-2 30796
Все цены 17 →Термовоздуходувка Forte HG 2000-2 (30796) | 698 грн. |
Строительный фен Forte Hg 2000-2 | 749 грн. |
Будівельний фен Forte HG 2000-2 (30796) | 719 грн. |
Строительный фен Forte HG 2000-2, 2000Вт, 400-600С (30796) 30796 | 748 грн. |
Будівельний фен Forte HG 2000-2V (30797) 30797 | 1 124 грн. |
eще 12 предложений
Експлуатую вже данній фен багато років й показав він себе тільки з гарної сторони ! Він як працював з моменту покупки так й працює й вжару й холод . Що я їм тільки й не робив й тонував плівки в автомобілі й грів закислі гайки й формував пластикові труби й багато іншого ! Досить міцна модель мені попалась всім раджу ! Легкий , Потужний , Зовні корпус не нагрівається ! Не виявлено ! Станислав Г: пользуюсь Forte HG 2000-2 30796 более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →