Смеситель Gappo G4398
Видео 5Фото 13 |
Gappo G4398 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gappo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gappo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Gappo G4398
Все цены 46 →Змішувач для кухні GAPPO чорний матовий G4398-16 | 5 049 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO сірий латунь G439 | 5 006 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням фільтра питної води GAPPO G4398-13, гнуч | 5 063 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4398-69 | 6 283 грн. |
Змішувач для кухні на дві води GAPPO G4398 з гнучким виливом, сірий/хром ( | 5 006 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →