Точильный станок Grand MZS-350 48 мм / 350 Вт 230 В
Видео 2Фото 4 |
Grand MZS-350 48 мм / 350 Вт 230 В |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Grand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Grand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Grand MZS-350 48 мм / 350 Вт 230 В
Все цены 7 →Багатофункціональний заточний верстат Grand МЗС-350 | 1 890 грн. |
Багатофункціональний заточувальний верстат Grand МЗС-350 (2 заточувальні д | 1 553 грн. |
Багатофункціональний заточувальний верстат GRAND МЗС-350 Гнучкий вал | 1 401 грн. |
Багатофункціональний заточувальний верстат GRAND МЗС-350 Гнучкий вал | 1 406 грн. |
Заточувальний верстат GRAND МЗС-350 | 1 440 грн. |
Багатофункціональний заточувальний верстат GRAND МЗС-350 Гнучкий вал | 1 411 грн. |
Точильний верстат-гравер Grand МЗС-350 з гнучким валом (ножі, ножиці, стам | 1 505 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →