Сучкорез Haisser 81044 (122408)
Фото 6 |
Haisser 81044 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haisser 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haisser.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haisser 81044
Все цены 9 →Сучкорез с храповым механизмом Haisser 81044 (122408) | 722 грн. |
Гілкоріз садовий Haisser 81044 з храповим механізмом 41.5 см | 860 грн. |
Гілкоріз садовий HAISSER (81044) (122408) | 860 грн. |
Гілкоріз садовий Haisser 81044 415 мм з храповим механізмом (BP122408) | 910 грн. |
Гілкоріз садовий Haisser 415 мм із храповим механізмом (81044) | 783 грн. |
eще 4 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →