Подгузники-трусики Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs
Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Huggies 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Huggies.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs
Все цены 11 →Підгузки Huggies Pants 4 (9-14 кг) для хлопчиків 36 шт (5029053564265) 502 | 479 грн. |
Huggies EU Pants Розмір 4 для хлопчиків (9-14 кг), 36 шт. (5029053564265) | 429 грн. |
Huggies Підгузки Huggies Pants 4 (9-14 кг) для хлопчиків 36 шт (5029053564 | 479 грн. |
Трусики-Підгузки Huggies Pants 4 Jumbo 9-14 кг для хлопчиків 36 шт. (50290 | 449 грн. |
Дитячі підгузки-трусики Huggies Pants 4 9-14 кг 36 шт | 570 грн. |
eще 6 предложений
0 0 3 1 |
Мені сподобалися ці підгузники,резинка зручна,розтягується і приймає форму індивідуально,не промокають бо гель який вбирає зосереджений спереду,що зручно для хлопчиків,індикатор дозволяє орієнтуватися в цьому,ну і дуже зручна вдівати і знімати розриваючи по шву бокові резиночки! Не знайшла негативних моментів рекомендую купить обязательно |
Показано 1 из 4 отзывов
eще 3 отзыва
Видеообзоры
Модификации Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs
Цены на Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Pants Boy 4 / 36 pcs | от 429 грн. | 11 предложений | ||
Huggies Pants Boy 4 / 52 pcs | от 581 грн. | 14 предложений | ||
Huggies Pants Boy 4 / 72 pcs | от 799 грн. | 1 предложение | ||
Huggies Pants Boy 4 / 104 pcs | от 1 099 грн. | 1 предложение | ||
Huggies Pants Boy 4 / 116 pcs | от 1 199 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →