Пищевой контейнер IKEA 104.957.60
Фото 5 |
IKEA 104.957.60 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог IKEA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели IKEA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IKEA 104.957.60
Харчовий контейнер із кришкою IKEA BESTMMA набір з 3-х, Скло 104.957.60 | 354 грн. |
Набір контейнерів для їжі з кришкою IKEA BESTMMA 3 шт скляний 104.957.60 | 470 грн. |
Скляний контейнер для їжі з кришкою 3 шт IKEA BESTMMA 104.957.60 | 352 грн. |
Харчовий контейнер з кришкою ІКЕА BESTAMMA скло (10495760) | 404 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →