Лампочка Intertool C37 3W 4000K E14 LL-0151
Фото 3 |
Intertool C37 3W 4000K E14 LL-0151 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool C37 3W 4000K E14 LL-0151
Все цены 7 →Intertool Intertool LL-0151 LED 3Вт, E14, 220В, 129038 | 39 грн. |
Світлодіодна лампа LED 3 Вт, E14, 220 В INTERTOOL LL-0151 | 139 грн. |
Світлодіодна лампа LED 3 Вт, E14, 220 В INTERTOOL LL-0151 | 51 грн. |
Світлодіодна лампа INTERTOOL LED C37 E14 3Вт 150-300В 4000K (LL-0151) | 39 грн. |
Світлодіодна лампа LED 3Вт, E14, 220В, INTERTOOL LL-0151 | 44 грн. |
Світлодіодна лампа LED 3 Вт, E14, 220 В INTERTOOL LL-0151 | 39 грн. |
Світлодіодна лампа LED 3 Вт, E14, 220 В INTERTOOL LL-0151 (83564) | 39 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →