Радиатор отопления KOER 22 300x1200
Видео 1Фото 3 |
Модификации KOER 22 24
Характеристики
KOER 22 300x1200 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KOER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KOER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить KOER 22 300x1200
Сортировать
Сталевий радіатор опалення KOER 300x1200 мм бокове підключення клас 22 RAD | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1200.S KOER (бок. підключення) (RAD075) | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22 x 300 x 1200S (1531 Вт, 20,39 кг, пліч) (40803) | 5 049 грн. |
Радіатор сталевий KOER 22х300х1200.S бічне підключення RAD075 | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор 22х300х1200.S KOER (бічне підключення) (RAD075) | 4 284 грн. |
Сталевий панельний радіатор опалення KOER 300x1200 мм бокове підключення к | 4 284 грн. |
Сталевий радіатор KOER 22х300х1200.S (бок. під'єднання) (RAD075) | 4 284 грн. |
Закрыть
Видеообзоры
Рекомендуем