Кухонная мойка KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430
Фото 16 |
KRONER Geburstet-5843HM CV022801 |
|
Мойка оснащена шумопоглощающими накладками и обработана специальным противошумным составом. Дно мойки имеет углубление до слива в виде граней, что обеспечивает полное стекание и меньшее образование пятен от высохшей воды.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KRONER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KRONER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430
Все цены 58 →Мийка кухонна Kroner KRP Gebürstet-5843HM CV022801 | 3 486 грн. |
Kroner Kroner KRP Schwarze - 5843HM PVD (3/1 мм) CV022794 | 4 662 грн. |
Кухонна мийка Kroner Handmade KRP PVD Schwarze-5843HM (CV022794) CV022794 | 4 662 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна врізна під стільницю KRONE | 3 486 грн. |
Кухонна мийка Kroner Handmade KRP Geburstet-5843HM (CV022801) CV022801 | 3 486 грн. |
eще 20 предложений
Мийка має глибоку чашу, що було найголовнішим у її виборі, вода практично не розбризкується при користуванні. Розміри дозволяють встановлювати на маленькій кухні. Сифон у комплекті хорошої якості. В комплекті йде сітка для сушіння посуду, користувалася кілька тижнів, не зручно мити великі каструлі, тому забрала. На одній стороні була наклейка з характеристиками мийки, дуже важко було зняти навіть за допомогою різних мийних засобів, лише за кілька місяців поступово, за допомогою ганчірки з жорсткою стороною видалила. Як і вся нержавійка, мийка трішки дряпається, від жорсткої води залишаються плями, тому потрібно щодня витирати насухо. компактна, глибока дуже помітно плями на поверхні, що потребує додаткового догляду Iryna Zaslavska: пользуюсь KRONER Geburstet-5050HM CV022800 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации KRONER Geburstet-5843HM CV022801
Цены на KRONER Geburstet-5843HM CV022801 |
---|---|---|---|---|
KRONER Geburstet-5050HM CV022800 500x500 | от 3 000 грн. | 49 предложений | ||
KRONER Geburstet-5843HM CV022801 580x430 | от 2 999 грн. | 59 предложений | ||
KRONER Geburstet-6050HM CV022802 600x500 | от 2 644 грн. | 33 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →