Удлинитель Legrand 694579
Фото 4 |
Legrand 694579 |
|
Удлинитель поставляется без кабеля.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Legrand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Legrand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Legrand 694579
Legrand 694579 — Подовжувач СТАНДАРТ 6х2К+З розетки, 16 А, без кабелю, біл | 480 грн. |
Подовжувач Legrand Стандарт 6х2K+C розеток, 16 А, без кабелю Білий/Сірий ( | 546 грн. |
Подовжувач на 6 розетки, 16 А, без кабелю, білий/сірий, стандарт 694579 Le | 550 грн. |
Подовжувач Legrand СТАНДАРТ 6х2К+ЗК розетки, 16 А, без кабеля , колір Біло | 546 грн. |
Подовжувач СТАНДАРТ 6х2К+З розетки, 16 А, без кабеля, колір білий/сірий Le | 546 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →