Музыкальный центр Lenco SCD-24
Видео 3Фото 132 |
Lenco SCD-24
2022 год
Тип:музыкальный центр
Кол-во каналов:2.0
Мощность системы:4 Вт
Тип тюнера:цифровой
Носители:CD
Габариты системы:128х222х231 мм
Вес:1.38 кг
Все характеристики
Купить Lenco SCD-24
Все цены 19 →Магнітола Lenco SCD-24 PINK SCD24PI- Програвач компакт-дисків з верхнім завантаженням
- Програмування до 20 CD-треків
- FM-радіо
- Функція повтору
- Телес... ещекопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Lenco
- Код виробника SCD 24PI
- EAN 8711902022107
- Основна інформація
- Колір Рожевий
- Вага [кг] 1.5
- Звукова система
- Звукова система Стерео
- Кількість динаміків 2
- Технічні
- Діапазони FM
- CD
- Типи дисків, що відтворюються CD
- Спосіб подачі дисків Зверху
- Радіо
- Тип радіоприймача Аналогове
- Функції
- Пульт дистанційного керування Немає
- USB порт Немає
- Вихід на навушники Так
- Годинник Ні
- Таймер Немає
- Блок живлення
- Джерело живлення Акумулятор, мережа
- Аксесуари
- Аксесуари в комплекті FM-антена
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 2 142 грн. |
Магнітола Lenco SCD-24 PURPLE SCD24PU- Програвач компакт-дисків з верхнім завантаженням
- Програмування до 20 CD-треків
- FM-радіо
- Функція повтору
- Телес... ещекопічна антена
- Живлення від мережі та акумулятора
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Lenco
- Код виробника SCD 24PU
- EAN 8711902034032
- Основна інформація
- Колір Фіолетовий
- Вага [кг] 1.5
- Звукова система
- Звукова система Стерео
- Кількість динаміків 2
- Технічні
- Діапазони FM
- CD
- Типи дисків, що відтворюються CD
- Спосіб подачі дисків Зверху
- Радіо
- Тип радіоприймача Аналогове
- Функції
- Пульт дистанційного керування Немає
- USB порт Немає
- Вихід на навушники Так
- Годинник Ні
- Таймер Немає
- Блок живлення
- Джерело живлення Акумулятор, мережа
- Аксесуари
- Аксесуари в комплекті FM-антена
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 2 302 грн. |
Магнитола Lenco SCD-24 BLUEдиапазоны радиостанций : FMколичество динамиков : 2устройство для чтения дисков : давоспроизведен Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 2 516 грн. |
Магнитола Lenco SCD-24 PURPLE SCD24PUПроигрыватель компакт-дисков с верхней загрузкойПрогра Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 2 298 грн. |
Магнитола Lenco SCD-24 WHITECD | Функция повтора | FM-радио 20 станций | белыйОсобенност Timesport.com.uaС нами 4 года (Львов) Пожаловаться | 2 424 грн. |
eще 14 предложений
Видеообзоры
Kinder CD Player - Lenco SCD-24
8 сентября 201617 594 просмотра
Lenco SCD 24 | Stereo FM Radio with CD Player
4 мая 201713 358 просмотров
Lenco SCD-24 radio review video
19 мая 20174 437 просмотров
РекомендуемСравнить в таблице →
от 2 063 грн.
музыкальный центр, канал 2.1, USB, картридер, FM, Bluetooth, караоке, 16 Вт
от 8 774 грн.
для вечеринок, канал 2.1, USB, FM, CD, Bluetooth v 5.0, караоке, управление со смартфона, 300 Вт
от 9 999 грн.
напольная система, канал 2.0, USB, картридер, FM, Bluetooth, NFC, 110 Вт, 20 – 20000 Гц
от 11 770 грн.
музыкальный центр, канал 2.0, USB, FM, CD, Bluetooth, управление со смартфона, 120 Вт, 60 – 20000 Гц
от 4 591 грн.
умная колонка, канал 1.0, AAC, Apple Siri, сетевое аудио, управление со смартфона, звук 360°
от 48 336 грн.
для вечеринок, канал 2.2, USB, Bluetooth v 5.3, Wi-Fi 6 (802.11ax), караоке, управление со смартфона, 1100 Вт, 30 – 20000 Гц
от 13 890 грн.
минисистема, канал 2.1, Bluetooth v 5.2, Amazon Alexa, Multiroom, управление со смартфона, 80 Вт, 45 – 20000 Гц