Lenovo XiaoXin Pad 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Видео 7Фото 6 |
Недорогой универсальный мультимедийный Android-планшет с 10,6″ сенсорным экраном высокого разрешения (2000х1200) на базе качественной IPS-матрицы с хорошей цветопередачей и широкими углами комфортного обзора. Отличается скромной толщиной стильного алюминиевого корпуса (7,45 мм), умеренным весом 465 г, приличным временем автономной работы и повышенной частотой дискретизации сенсорного слоя для быстрой обработки касаний.
Позиционируется как продукт базовой ценовой категории, предназначенный для бытового и профессионального использования. Подойдет на роль домашнего устройства для комфортного просмотра различного мультимедийного контента и удобного интернет-серфинга. Может использоваться в учебном процессе образовательных учреждений. Планшет Lenovo XiaoXin Pad 2022 128 ГБ ОЗУ 4 ГБ будет полезен при ведении различных видов торгового/хозяйственного учета, а также при решении задач инвентаризации.
В основе устройства лежит среднеуровневый 8-ядерный ARM-процессор Qualcomm Snapdragon 680, работающий в связке с 4 Гб оперативной и 128 Гб постоянной памяти. При необходимости, постоянная память расширяется картой памяти стандарта microSDHC/SDXC объемом до 1 Тб. Встроенное в процессор графическое ядро Adreno 610 гарантирует средний уровень игровой 3D-производительности. Для подключения к глобальной сети предусмотрен двухдиапазонный модуль Wi-Fi 5 (до 433 Мбит/с), есть поддержка Bluetooth 5.0.
|
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Купить Lenovo XiaoXin Pad 2022 128 ГБ / 4 ГБ
Все цены 23 →Lenovo Tab P11 2022 (XiaoXin Pad 2022) 4/128Gb WIFI gray Global ROM | 5 903 грн. |
Lenovo Tab P11 2022 (XiaoXin Pad 2022) 4/128Gb WIFI gray Global ROM | 5 890 грн. |
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/128GB Wi-Fi Grey | 5 872 грн. |
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/128GB Wi-Fi Grey | 5 764 грн. |
Lenovo Tab p11 2022 (XiaoXin Pad 2022) 4/128Gb wifi gray Global rom | 6 170 грн. |
0 0 2 3 |
Планшет для споживання контенту Якісний, яскравий екран. Доволі тонкий, не важкий. Металевий корпус. Хороший звук, 4 динаімки. Тонкі рамки, як для такого цінового сегменту. Головний його недолік це прошивка, яка має лаги в основних інтерфейсах (в програмах їх менше), можливо це пов'язано з 4 гб оперативки. Не дуже зручно розміщені кнопки. Немає сканера відбитків пальців, для банкінгу і тд. Посередні камери. Олег Варгач: пользуюсь Lenovo XiaoXin Pad 2022 128GB/4GB менее месяца |
Користуюсь більше року, можу сказати що задоволений на всі 100%. брав його за 150$+ доставка з Китаю.
Шукав якийсь планшет з хорошим екраном, але бюджетий, шо б не шкода було затаскать, саме тому чохол не брав. Китайська версія(не глобальна) спочатку злякала, а потім здивувала, бо англійська там є з заводу, а на укр/рус треба пошаманити. Але в принципі 5 хв ютубу і крива російська вже стояла. В принцепі юзати з англійською повноцінно можно, так як всі додатки мають українську. Китайська версія підтримує деякі функції які, або не доступні в глобальній, або ще тестуються в Китаї. Найприкольніша якою я постійно користувався це режим ПК, де підключивши мишу та клаву по блютуз можна використовувати планшет як нетбук. Екран топовий за цей бюджет 2000x1200 це шикарно, відео і фільми... Батарею тримає теж не погано, і гарний стерео звук. + Слот карти памяті
+ Екран 2000x1200 + Тонкий і легкий + Швидка зарядка + Режим ПК + Оновлення у 2024 - Екран швидко заляпується пальцями і дряпається
- Відсутність нормального перекладу (моя Китайська версія) - Камера без ліхтарика Александр Иванов: пользуюсь Lenovo XiaoXin Pad 2022 128GB/6GB более года |
Чудовий планшет за невеликі гроші. Дуже приємне враження від девайсу, все зібрано якісно, картинка чудова. Єдиний вагомий недолік це сира прошивка. Брав версію з псевдоглобалкою, яка помітно фризить в меню саме прошивки, в додатках все норм. Це ніяк не залежить ні від начинки ні від навантаження, просто їм було ліньки допиляти. В мережі вже є кастоми які суттево виправляють ситуацію, в майбутному гадаю їх стане ще більше. А так поганяти утубчик та подивітись кінце саме те. Збірка, екран, type-c, батарея Сира прошивка Dmytro: пользуюсь Lenovo XiaoXin Pad 2022 128GB/6GB менее месяца |
Модификации Lenovo XiaoXin Pad 2022
Цены на Lenovo XiaoXin Pad 2022 |
---|---|---|---|---|
Lenovo XiaoXin Pad 2022 64 ГБ | от 4 899 грн. | 17 предложений | ||
Lenovo XiaoXin Pad 2022 128 ГБ / 4 ГБ | от 5 155 грн. | 23 предложения | ||
Lenovo XiaoXin Pad 2022 128 ГБ / 6 ГБ | от 5 999 грн. | 15 предложений |