Молокоотсос Lovi 50/000
Видео 1Фото 4 |
Lovi 50/000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lovi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lovi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lovi 50/000
Все цены 7 →Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 5 393 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 4 953 грн. |
Lovi Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/00 | 4 953 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi Expert 3D Pumping електричний двофазний (50/000exp | 6 199 грн. |
Молоковідсмоктувач електричний двофазний Lovi Expert 50/000 | 8 360 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 6 866 грн. |
Молоковідсмоктувач Lovi електричний 2-фазний Expert 3D Pumping (50/000exp) | 7 253 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →