Кресло M-Elektrostatyk F8R
Видео 1Фото 2 |
M-Elektrostatyk F8R |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог M-Elektrostatyk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели M-Elektrostatyk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить M-Elektrostatyk F8R
Крісло рибальське складне, туристичне F8R з підлокітниками M-Elektrostatyk | 2 282 грн. |
Крісло корпове M-Elektrostatyk F8R | 2 828 грн. |
Крісло M-Elektrostatyk F8R P(спинка не регул)+(плоскі ручки) (ЕЛЕ-F8R-P) | 2 535 грн. |
Крісло рибальське з підлокітниками коропове Elektrostatyk F8R фіксована сп | 2 699 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →