Воздухоочиститель Nuvita NV1850
Nuvita NV1850 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Nuvita 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Nuvita.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Nuvita NV1850
Все цены 6 →Фільтр для очисника повітря Nuvita NV1850 (NU-IBAP0002) | 1 198 грн. |
Фільтр для очисника/зволожувача повітря Nuvita NV1850 (NU-IBAP0002) NU-IBA | 999 грн. |
Nuvita Фільтр для очисника/зволожувача повітря Nuvita NV1850 (NU-IBAP0002) | 999 грн. |
Nuvita HEPA фільтр NU-IBAP0002 до очищувачу повітря NV1850 | 949 грн. |
*HEPA фильтр NU-IBAP0002 до очищувача повітря Nuvita NV1850 (NU-IBAP0002) | 979 грн. |
Фільтр для очищувача повітря Nuvita NV1850 (NU-IBAP0002) | 1 042 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →