Планшет
OPPO Pad Neo 128 ГБ (OPD2302)
Фото 7 |
OPPO Pad Neo 128 ГБ
Система:Android 13
Диагональ дисплея:11.4 "
Разрешение:2408x1720 пикс
Память:128 ГБ, ОЗУ 6 ГБ
Процессор:Helio G99
Камера:8 МП
Селфи камера:8 МП
Емкость батареи:8000 мАч
Материал корпуса:металл
Вес:538 г
Все характеристики
Характеристики Pad Neo 128GB
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить OPPO Pad Neo 128 ГБ
Все цены 31 →Планшет OPPO Pad Neo 11.4'' WiFi 6/128GB (OPD2302) Space Grey | 10 999 грн. |
Планшет OPPO Pad NEO 11 WiFi 6/128Gb (space grey) OPD2302 | 11 410 грн. |
Планшет Oppo Pad NEO 11 WiFi 6/128Gb Space Grey | 11 999 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 6/128GB Wi-Fi Grey | 10 329 грн. |
Планшет Oppo Pad Neo 6/128GB Wi-Fi Space Grey (OPD2302) | 10 358 грн. |
eще 20 предложений
Дуже сподобався екран в данній моделі та якість звуку, дякую Єкаталогу за найнижчу ціну. Дуже сподобався екран, він насичений, яскравий та гарно передає кольори. ЗВУК ПРОСТО КОСМОС. Якщо обираєте планшет як мультимедійний пристрій - можете не шукати нічого іншого, це саме Ваш варіант. В поєднанні з яскравим екраном відчуття від перегляду дуже класні. В руках лежить зручно, корпус дуже якісно зроблений Не було зарядного пристрою в комплекті, але в мене вдома їх безліч, тому це не проблема Михайло Крутас: пользуюсь OPPO Pad Neo 128GB/8GB LTE менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации OPPO Pad Neo
Цены на OPPO Pad Neo |
---|---|---|---|---|
OPPO Pad Neo 128 ГБ | от 10 086 грн. | 31 предложение | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 6 ГБ, LTE | от 13 999 грн. | 1 предложение | ||
OPPO Pad Neo 128 ГБ / 8 ГБ, LTE | от 12 390 грн. | 26 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →