Смеситель Paffoni Tweet Round ZDUP110CR
Видео 7Фото 6 |
Paffoni Tweet Round ZDUP110CR |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Tweet Round ZDUP110CR
Все цены 84 →Гігієнічний душ Paffoni Tweet Round чорний матовий ZDUP110NO | 5 990 грн. |
Гігієнічний душ прихованого монтажу Paffoni Tweet Round Mix із змішувачем | 5 990 грн. |
Paffoni Paffoni ZDUP 110 BO TWEET ROUND MIX Tondo ZDUP110BO | 5 990 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу PAFFONI Tweet Round Mix прихованого монтажу | 6 014 грн. |
Набір з гігієнічним душем Paffoni Tweet Round бронза (ZDUP110BR) ZDUP110BR | 8 031 грн. |
eще 20 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →