SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Видео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P2TBM28 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Patriot Memory.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ
Все цены 39 →SSD накопичувач PATRIOT P300 2 TB (P300P2TBM28) | 4 891 грн. |
Patriot P300 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P2TBM28) P300P2TBM2 | 4 345 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P300 2 TB (P300P2TBM28) | 4 647 грн. |
Patriot P300 2 Tb (P300P2TBM28) | 4 388 грн. |
Patriot P300 2 Tb (P300P2TBM28) | 4 254 грн. |
eще 20 предложений
Ціна та якість Не знайшов. пользуюсь Patriot Memory P300P256GM28 несколько месяцев |
брав на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки очікував чогось гіршого, брав за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Показано 2 из 3 отзывов
eще 1 отзыв
Показано 3 из 8 вопросов
eще 5 вопросов
Видеообзоры
Модификации Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28
Цены на Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | от 510 грн. | 40 предложений | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | от 775 грн. | 53 предложения | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | от 1 341 грн. | 43 предложения | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | от 2 369 грн. | 38 предложений | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | от 4 175 грн. | 39 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Швидкість відповідає заявленим даним.