Удлинитель Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1
Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 20 м50 м |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Power Plant 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Power Plant.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1
Все цены 27 →Удлинитель PowerPlant 50м 2x2.5мм (JY-3021/50) | 1 620 грн. |
PowerPlant PPEA16M500S1 50м | 1 667 грн. |
Удлинитель PowerPlant jy-3021/50 (ppea16m500s1) 1 розетка, 50 м, черный | 1 583 грн. |
Мережевий подовжувач PowerPlant удлинитель 50 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/50 | 1 698 грн. |
Сетевой удлинитель PowerPlant удлинитель 50 м, 2x2.5мм2, 16А (JY-3021/50) | 1 435 грн. |
eще 20 предложений
Якісний, практичний, недорогий та потужний подовжувач із рекордною довжиною кабелю — аж 50 метрів. Така довжина кабелю і його якість (мідь 2,5 мм) дозволяє використовувати подовжувач для будь-яких зовнішніх робіт на стандартних дачних ділянках 6 або 10 соток, підключаючи до нього електроприлади потужністю 3,8 — 7 кВт. Низька вартість як для такої довжини та перетину, якісне виконання, ковзка зовнішня ізоляція, зручність зберігання Важкий, холєра ))) Але це допомагає його власникам розвинути гарні м'язи. Виталий Цимух: пользуюсь Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 несколько месяцев |
Якісний, дешевий, зручний подовжувач для потужних побутових електроприладів (перфоратори, теплові гармати, електрокоси, болгарки) Рекордна довжина, надійний кабель, доступна ціна Важкий, холєра ))) Але це сприяє розвитку м'язів. Виталий Цимух: пользуюсь Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1
Цены на Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 |
---|---|---|---|---|
Power Plant JY-3021/20 PPEA16M200S1 | от 679 грн. | 13 предложений | ||
Power Plant JY-3021/50 PPEA16M500S1 | от 849 грн. | 27 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →