Летняя шина Premiorri Solazo 165/70 R14 81H
Видео 23Фото 13 |
Выберите размер шин
Premiorri Solazo 165/70 R14 81H 165/70 R14 81 H 165/70 R14 82 H |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Premiorri.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Premiorri Solazo 165/70 R14 81H
Все цены 34 →Premiorri Solazo 165/70 R14 81H | 1 254 грн. |
Premiorri Solazo 165/70 R14 81H | 1 302 грн. |
Premiorri Solazo (165/70R14 81H) | 1 176 грн. |
Летние шины Premiorri Solazo 165/70 R14 81H 1000227895 | 1 208 грн. |
PREMIORRI Solazo 165/70R14 81H | 1 188 грн. |
eще 20 предложений
Отзывы 92 | 26 11 26 23 |
Не рекомендую. Дуже швидко стирається. Пара передніх пройшла 20 тисяч і все, під заміну. Ціна. Наче відчизняний виробник. На 1-2 сезони максимум. пользуюсь Premiorri Solazo 185/60 R15 84H более года |
Купував в березні 2018 р. горе-балансувальники не могли вибалансувати, більше 105 км не міг їздити авто розривало від вібрацій, тис 20 від'їздив і вже був налаштований продати купити іншу але все ж таки вирішив змінити перехвалений шиномонтаж і чудо резина збалансувалась і даже з вагою 30-50гр, (в горе-балансувальників на 3 колесах було 90-100гр на одному 70), маленька вібрація все ж таки лишилась але на швидкості 125км, можливо трохи притер, поки на розбалансі їздив. В результаті накатав трохи більше 100тис.км. остаточна глибина протектора десь біля 2 мм., точно не міряв так на око, по відчуттям резина трохи шумить, дорогу до 80 тис. держала впевнено, і гальмувала теж, аквапланування не помічав, зараз на сухо ще держить а по мокрому асфальті вже пластмаса. Ще можу добавити років зо два тому побачив на передньому правому колесі надріз десь біля 3 см, не знаю звідки але так він і лишився, не гулі не розриву. Для тих хто любить б/у, В ГОСТах пишуть що строк експлуатації шин не менше 5 років я би після 3-го року вже не купував би, що би там не писали але та гума вона і в Африці гума, сохне з віком і в результаті стає пластмасова, як же потрібно себе та інших учасників дорожнього руху не поважати, щоб на такому економити. Так що моя гума піде на Івана купала або до Верховної Ради, якщо запросять. Ціна і чесно відпрацьований ресурс. Горе-балансувальники, з несправним інструментом. Bear Bear: пользуюсь Premiorri Solazo 175/65 R14 82H более года |
На Жигули пойдет Пойдет Хрень пользуюсь Premiorri Solazo 175/70 R13 82H более года |
Показано 3 из 92 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Premiorri Solazo 165/70 R14 81H
Цены на Premiorri Solazo 165/70 R14 81H |
---|---|---|---|---|
Premiorri Solazo 165/70 R14 81H | от 1 033 грн. | 34 предложения | ||
Premiorri Solazo 165/70 R14 82H | от 1 385 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →