Мультипечь Rainberg RB-2242
Rainberg RB-2242 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-2242
Все цены 27 →Аеро-фрітюрниця Rainberg RB-2242, 6 літрів, 3800W, 80-200 градусів, фрі бе | 2 199 грн. |
Аеро-фритюрниця Rainberg RB-2242 6 літрів | 1 955 грн. |
Аеро-фритюрниця Rainberg RB-2242G 6 літрів | 1 955 грн. |
Аєрофритюрниця для дому з таймером Rainberg RB-2242 безмасляна фритюрниця | 1 950 грн. |
Аерофритюрниця з таймером Rainberg RB-2242 6 л 3800W | 1 684 грн. |
eще 20 предложений
ПохожиеСравнить в таблице →