Мясорубка Rainberg RB-675
Rainberg RB-675 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-675
Все цены 36 →Електрична м'ясорубка Rainberg 3800W - RB-675, чорний | 2 399 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg RB-675 із соковижималкою | 1 998 грн. |
М'ясорубка електрична м'ясорубка-соковитискач Rainberg RB-675 3800 Вт БІла | 2 075 грн. |
М'ясорубка електрична Rainberg RB-675 3800 Вт | 2 075 грн. |
Електром'ясорубка Rainberg RB-675 стаціонарна з соковижималкою + режим рев | 2 069 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →