Смеситель REA Mason REA-B0690
Фото 15 |
REA Mason REA-B0690 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Mason REA-B0690
Все цены 14 →Rea Rea Mason REA-B0690 | 6 160 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA MASON B0690 | 6 160 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Rea Mason чорний (REA-B0690) REA-B0690 | 5 199 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Mason black (REA-B0690) | 6 160 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA MASON BLACK чорний настінний REA-B | 6 160 грн. |
eще 9 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →