Термос Stenson MT-0181 1 л
Фото 3 |
Stenson MT-0181 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Stenson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Stenson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Stenson MT-0181 1 л
Все цены 17 →Термос Stenson MT-0181 1л | 329 грн. |
Термос Stenson 1 л (25884) | 278 грн. |
Термос Stenson 1л MT-0181 | 228 грн. |
Термос Stenson 1 л (Stenson MT-0181) Stenson MT-0181 | 465 грн. |
Термос Stenson 1 л (Stenson MT-0181) Stenson MT-0181 | 336 грн. |
eще 12 предложений
Взяв термос у дорогу випадково, без підготовки і аналізу конкурентів) В цілому - задоволений. Гарно тримає гарячий чай. На поїздку у потязі через всю Україну - вистачило. Компактний.
Гарно тримає температуру. Невелика ціна. Бюджетна модель. Недоліки компенсуються вартістю. Ruslan ShiZ: пользуюсь Stenson MT-0181 более года |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →