Триммер Tex-AC TA-03-316 (00117)
Tex-AC TA-03-316
Двигатель:электрический (сеть)
Мощность:1800 Вт
Режущая система:роторная
Ширина захвата:42 см
Тип штанги:прямая
Вес:5.1 кг
Газонокосилка или триммер: что лучше выбрать?Разбираемся в специфике разных видов садовой техники для кошения травы
Как выбрать газонокосилкуРекомендации и полезные советы по выбору газонокосилок для ухода за лужайками
Все характеристики
Характеристики TA-03-316
|
Газонокосилка или триммер: что лучше выбрать?Разбираемся в специфике разных видов садовой техники для кошения травы
Как выбрать газонокосилкуРекомендации и полезные советы по выбору газонокосилок для ухода за лужайками
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tex-AC.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tex-AC TA-03-316
Все цены 13 →Електрокоса Tex.AC ТА-03-316 (1.8 кВт, 420 мм) TA-03-316 | 3 480 грн. |
Электрокоса TexAC ТА-03-316 | 3 233 грн. |
ЭЛЕКТРОКОСА TEX.AC ТА-03-316 texacta-03-316 | 3 399 грн. |
Електрокоса Тех.АС TA-03-316 | 3 375 грн. |
Електрокоса 1800 Вт та-03-316 ТМТехАС | 3 319 грн. |
eще 8 предложений
Дивлячись на вагу електрокоси 5,1 кг, важко повірити, що всередині штанги проходить цільний жорсткий кардан. До речі, низька вага коси пояснється тим, що сама штанга не сталева, а дюралюмінієва - це дає виграш у вазі. А коли справа доходить до практичного використання, то Тех-АС Та-03-316 приємно дивує свого власника не лише високою реальною потужністю, а й продуктивністю та ергономічністю; зокрема, довгі кнопки вимикача мають дуже легкий хід та зручно лягають у долоню, низька вага агрегату дозволяє нахилити допоміжну рукоять на потрібний нам кут поперечного нахилу відносно штанги та надійно зафіксувати її у цій позиції, а розкішна система охолодження дозволяє працювати кілька годин без перерв при температурі до 25 градусів за Цельсієм. Ви спитаєте: "А до чого тут загальна низька вага?" Чим менша вага, тим менше вона давить на допоміжну рукоять і відповідно зменшує ймовірність її самовільного сповзання чи поламки під час роботи. Та й операторові мотокоси легше впоратися з легшим агрегатом. З недоліків зазначу лише слабке кріплення корпусу двигуна до штанги (одного болта М4 явно недостатньо для надійного кріплення), але це можна усунути силовим вкручуванням болта М6. Ергономіка, потужність, низька вага, розкішна система охолодження, доступна ціна Слабке кріплення моторного відсіку до штанги Виталий Цимух: пользуюсь Tex-AC TA-03-316 менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →