Термометр / барометр TFA 14151301
Видео 1Фото 7 |
TFA 14151301 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TFA 14151301
Все цены 7 →Термометр розумний бездротовий для барбекю, гриля, коптильні TFA "Hyper BB | 5 308 грн. |
TFA Умный беспроводной термометр для барбекю, гриля, коптильни TFA "Hyper | 5 308 грн. |
Смарт-термометр для барбекю TFA Hyper BBQ (14151301) | 5 308 грн. |
Розумний бездротовий термометр для барбекю TFA Hyper BBQ 14151301 | 5 308 грн. |
Розумний бездротовий термометр для барбекю, гриля, коптильні TFA Hyper BBQ | 5 308 грн. |
Термометр розумний бездротовий для барбекю, гриля, коптильні TFA "Hyper BB | 5 308 грн. |
Розумний бездротовий термометр для барбекю, гриля, коптильні TFA "Hyper BB | 5 308 грн. |
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →