Чехол UAG Plyo for Galaxy S23 Ultra
UAG Plyo for Galaxy S23 Ultra |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог UAG 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели UAG.
Купить UAG Plyo for Galaxy S23 Ultra
|
| Аксесуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Plyo Ash (214139113131) для SaСумісність: Samsung S918 Galaxy S23 Ultra / Тип: накладка на задню частину / Матеріал: полікарбонат; термополіуретан / Колір: прозорий / сірий / Плівка в комплекті: немає Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Пожаловаться | | 1 200 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Plyo Ash (214139113131) for SСовместимость: Samsung S918 Galaxy S23 Ultra / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: поликарбонат; термополиуретан / Цвет: прозрачный/серый / Пленка в комплекте: нет ЦифраС нами 7 лет (Киев) Пожаловаться | | 1 200 грн. | | |
|
| UAG for Samsung Galaxy S23 Ultra Plyo Ash (214139113131) forSamsungGalaxySТип/Накладка|Додаткові особливості/Легкий доступ до екрану і портів|Особливості/Протиударний|Сумісність з моделлю смартфону/Samsung Galaxy S23 Ultra|Колір виробника/Сірий|Бренд/UAG|Гарантійний термін/Ні|Застібка/Без застібки|Матеріал/Полікарбонат|Країна виробництва/Китай COMFY.uaС нами 9 лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 1 399 грн. | | |
|
| Чохол UAG for Samsung S23 Ultra - Plyo Ash (214139113131) 214139113131Ударостійкий чохол-накладка для Samsung S23 Ultra. Виготовлений із міцного та зносостійкого матеріалу, який здатен захистити смартфон від пошкоджень та забруднень. Аксесуар розроблений відповідно до військових стандартів MIL STD 810G 516.6. Клавіші захищені додатковими накладками, які не дають потрапити на них бруду та пилу. Кути виробу потовщені,... ещем'які та повітряні, що створює додатковий Ktc.uaС нами 5 лет (Ровно) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 1 499 грн. | | |
Динамика цен на UAG Plyo for Galaxy S23 Ultra
- Минимальная
- Средняя
- Максимальная