Кастрюля Unique UN-5003
Фото 11 |
Unique UN-5003 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5003
Все цены 9 →Каструля з харчової нержавіючої сталі UNIQUE UN-5003 (1,9л 16 см) | 546 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5003 (1,9 л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 750 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5003 1,9 л, нержавіюча сталь, з кришкою (мх-12418) | 514 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі та термостійкими ручками UNIQUE UN-5003 ( 1,9 | 535 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5003 1.9л з кришкою із жаростійкого | 400 грн. |
eще 4 предложения
Модификации Unique UN-5003
Цены на Unique UN-5003 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | от 340 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5002 | от 398 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5003 | от 400 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5004 | от 580 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5005 | от 712 грн. | 10 предложений | ||
Unique UN-5006 | от 803 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5008 | от 1 069 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5009 | от 1 242 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →