Блок питания Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2
Фото 5 |
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 2022 год80+ Gold |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vinga 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vinga.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2
Все цены 20 →Блок живлення Vinga VPS-1000GV2 1000W (VPS-1000GV2) | 4 449 грн. |
Блок живлення Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 629 грн. |
Блок питания Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 629 грн. |
Блок питания Vinga 1000w (vps-1000gv2) | 4 799 грн. |
Блок живлення Vinga 1000W (VPS-1000GV2) | 4 753 грн. |
eще 15 предложений
0 1 0 3 |
Вже не перший рік користуюсь блоками Вінга 750w. Через кредит довіри вирішив купити для нового комп'ютера більш потужний на 850. Комплект не поганий, працює тихо. Головний мінус це те що комп'ютер вимикається самостійно. Цю проблему помітив у RDR2. Через певний час комп'ютер перезавантажується. У подіях код 41. Шляхом виключення процесору, відеокарти та материнської плати з'ясувалось що проблема у бп. Займаюсь тим щоб повернути його. Комплект, рівень шуму Перезавантаження системи під навантаженням. Брак Leonardo Khapatko: пользуюсь Vinga VPS-850GV2 менее месяца |
Взяв на 850W, хоча мені такої потужності і не потрібно, просто на момент купівлі різниця в ціні з 750W була усього 100грн. Для тих хто розбирається в БЖ, якщо поглянути в середину одразу видно якість не відповідну своїй ціновій категорії, адже подібний БЖ мав би коштувати близько 5к грн. Повністю японські конденсатори, DC DC перетворювач, масивні радіатори, гідродинамічний підшипник вентелятора. Загалом той ще жир, добавити функцію fan-stop і це буде король усіх БЖ. DC DC перетворювач, японські конденсатори, 840W на лінію 12V, 80+ Gold, модульні кабелі-шлейфи, тиха вертишка на гідродинамічному підшипнику, комплектація як в преміальних БЖ. Чесно шукав, але не знайшов. Головний недолік - немає до чого прикопатись. Ігор: пользуюсь Vinga VPS-850GV2 более года |
Кіловатник по ціні 850, дуже гарне співвідношення ціна-якість Ціна, 80+ gold, тихий в роботі. Працює у системі з 7900Х та 3080, загальне споживання максимум біля 600 ват, недоліків не виявлено Трохи незручностей додають кабелі, не дуже гнучкі, але в цілому якість в них гарна andrewthelpt: пользуюсь Vinga VPS-850GV2 несколько месяцев |
Показано 3 из 4 отзывов
eще 1 отзыв
Модификации Vinga VPS Gold V2
Цены на Vinga VPS Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 | от 3 459 грн. | 20 предложений | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 | от 3 959 грн. | 18 предложений | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 | от 4 449 грн. | 20 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →