Электрическая зубная щетка Xiaomi MiJia T302
Видео 1Фото 8 |
Xiaomi MiJia T302 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xiaomi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Xiaomi MiJia T302
Все цены 19 →Зубна щітка Xiaomi Electric Toothbrush T302 (Dark Blue) | 1 399 грн. |
Зубная щетка Xiaomi Electric Toothbrush T302 (Dark Blue) 87675756564 | 1 386 грн. |
MiJia Electric Toothbrush T302 Deep Sea Blue | 1 490 грн. |
MiJia Electric Toothbrush T302 Streamer Silver 1003915 | 1 349 грн. |
Xiaomi T302 Dark Blue T302DarkBlue | 1 399 грн. |
eще 14 предложений
- 4 насадки в комплекті
- автономність - зручна зарядка - насадки доступні в багатьох магазинах - інтенсивний режим недостатній (для мене)
- габарити - немає кейсу для транспортування Alexander Andreyanov: пользуюсь Xiaomi MiJia T302 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →
Ергономічна, в руці лежить зручно, вага не заважає.
Є 4 різних режима, вони насправді відрізняяються, але для мене найкращий все ж звичайний інтенсивний режим, проте його хотілося б більш потужним.
Дуже зручно що є декілька варіантів кольорів, не переплутаєш.
Спочатку хотів обрати Т300, з вбудованою USB-C, але вирішив що вищий клас захисту від води буде кориснішим.