Автоакустика Alpine SXE-17C2
Alpine SXE-17C2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpine.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alpine SXE-17C2
Усі ціни 15 →Alpine SXE-17C2 | 1 442 грн. |
Alpine SXE-17C2 | 1 824 грн. |
Alpine sxe-17c2 | 1 899 грн. |
Коаксіальна акустика Alpine SXE-17C2 | 1 700 грн. |
Alpine SXE-17C2 | 2 105 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості автоакустики Alpine SXE-17C2:
- Майларово-титановий твітер зі збалансованим куполом
- Дифузор виконаний з довгих структурованих волокон
- Гумовий підвіс дифузора
РекомендуємоПорівняти в таблиці →