Автомагнітола Alpine UTE-200BT
Відео 5Фото 2 |
Модель з молодшої лінійки бездискових медіа-ресиверів німецької марки Alpine в універсальному типорозмірі 1DIN. Основний упор в головному пристрої поставлений на бездротове сполучення з мобільними гаджетами по мережі Bluetooth для відтворення аудіофайлів, прийому і здійснення голосових дзвінків. Мікрофон розгортання системи гучного зв'язку часто включений в комплектацію автомагнітоли «з коробки».
Android-смартфони і» яблучні " девайси можуть бути підключені до Alpine UTE-200bt через USB-роз'єм на передній панелі корпусу. Цей же порт використовується для підключення зовнішніх накопичувачів або жорстких дисків. Головний пристрій "читає" файлові формати MP3, WMA, AAC і FLAC. У безпосередній близькості від USB-роз'єму знаходиться лінійний AUX-вхід. Зі свого боку, дві пари лінійних виходів винесені на тильну сторону корпусу медіа-ресивера. Модель обладнана вбудованим підсилювачем 4 х 50 Вт, трьохсмуговим еквалайзером з 10 предустановками звучання, функцією шестиступінчастого регулювання басів Bass Engine SQ. Підсвічування кнопок і дисплея у головного пристрою налаштовується в повному спектрі RGB.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alpine 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alpine.
Купити Alpine UTE-200BT
Усі ціни 13 →Alpine UTE-200BT | 4 416 грн. |
Автомагнитола Alpine ute-200bt | 4 599 грн. |
Alpine UTE-200BT 24895 | 4 836 грн. |
Автомагнітола Alpine UTE-200BT | 4 599 грн. |
Автомагнітола Alpine UTE-200BT | 3 890 грн. |
Хороша магнітола завжди на висоті зробили якісну, дешеву магнітолу з хорошим звуком і функціоналом, підключайся як хочеш, блютуз аух і юсб, проста в налаштуваннях Звук, функціонал За ці гроші взагалі немає користуюся Alpine UTE-200BT більше року |
Купив машину і захотів підставити людську магнітолу. За дефолтом у мене тільки 1 динову можна поставити. Дуже сподобалася ця модель, як за звучанням так і за зовнішнім виглядом. Підсвічування бомба + змінюється на інші кольори. Залишив синю, колір приладки пасату. Дуже багато налаштувань звуку. Поставив бас, не став морочитися. Дуже зручно, що можна по блютузу телефон підключити та розмовляти через салонні динаміки та мікрофон вбудований у магнітолу. З подивом дізнався, що є підтримка флак формату. Я не сильно зациклений на ідеальному звучанні, але вже давно слухаю на плеєр із зовнішнім цапом та у форматі флак. Пишу все це тк звук набагато кращий за штатний, більше деталей. Але стандартна акустика не розкриває магнітолу. За ціною все добре, 80 доларів не так і дорого за якісний товар. Корпус швидкознімний, але якщо чесно часто забуваю його відстібати. Якісне звучання. Багато кольорів підсвічування. Підключення через юсб, блютуз, аукс. Знімна панель. Є вбудований мікрофон. Ціна. Мінусів немає. Антон Ч: користуюся Alpine UTE-200BT кілька місяців |