Сонячний колектор ALTEK SD-T2L-20
ALTEK SD-T2L-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ALTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ALTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALTEK SD-T2L-20
Усі ціни 6 →Термосифонная гелиосистема Altek SD-T2L-20, бак 200л | 21 937 грн. |
Altek Altek SD-T2L-20 | 37 750 грн. |
Сонячний колектор Altek SD-T2L-20 безнапірний 105932 | 21 273 грн. |
Сонячний коллектор Altek SD-T2L-20 | 21 963 грн. |
Безнапірна термосифонна система Altek SD-T2L-20 | 22 508 грн. |
Безнапорный термосифонный сезонный солнечный коллектор ALTEK SD-T2L-20 | 21 952 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →