Твердопаливний котел Altep MAX 500 500 кВт
Фото 6 |
Altep MAX 500 500 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:500 кВт, площа ~ 4000 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 450 мм
Всі характеристики
Характеристики MAX 500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep MAX 500 500 кВт
Твердотопливный котел Altep MAX 500 кВт | 476 600 грн. |
Твердотоплевный котёл Альтеп MAX 500 | 464 215 грн. |
Твердопаливний котел ALTEP MAX 500 кВт | 431 000 грн. |
Котел тривалого горіння Altep-MAX 500 | 361 100 грн. |
Твердопаливний котел ALTEP MAX 500 кВт AMax500 | 431 000 грн. |
Модификації Altep MAX 500
Ціни на Altep MAX 500 |
---|---|---|---|---|
Altep MAX 95 95 кВт | від 129 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 150 150 кВт | від 179 700 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 200 200 кВт | від 190 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 250 250 кВт | від 247 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 300 300 кВт | від 273 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 400 400 кВт | від 310 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 500 500 кВт | від 361 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 600 600 кВт | від 547 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →