Твердопаливний котел Altep MAX 300 300 кВт
Фото 6 |
Altep MAX 300 300 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:300 кВт, площа ~ 2400 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 400 мм
Всі характеристики
Характеристики MAX 300
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Altep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Altep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Altep MAX 300 300 кВт
Твердотопливный котел Altep MAX 300 кВт | 360 800 грн. |
Твердотоплевный котёл Альтеп MAX 300 | 351 477 грн. |
Твердопаливний котел ALTEP MAX 300 кВт | 326 000 грн. |
Котел тривалого горіння Altep-MAX 300 | 273 500 грн. |
Твердопаливний котел ALTEP MAX 300 кВт AMax300 | 326 000 грн. |
Модификації Altep MAX 300
Ціни на Altep MAX 300 |
---|---|---|---|---|
Altep MAX 95 95 кВт | від 129 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 150 150 кВт | від 179 700 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 200 200 кВт | від 190 900 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 250 250 кВт | від 247 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 300 300 кВт | від 273 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 400 400 кВт | від 310 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 500 500 кВт | від 361 100 грн. | 5 пропозицій | ||
Altep MAX 600 600 кВт | від 547 000 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →