Литий диск Alutec Grip 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1
Відео 3Фото 4 | від 7 602 до 8 924 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Alutec Grip 118
Характеристики
Alutec Grip 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 6,5x16/5x114,3 ET48 DIA66,1
Сортувати
Alutec Grip graphite R16 W6.5 PCD5x114.3 ET48 DIA66.1 | 8 694 грн. |
Alutec Grip (6.5J x 16 5x114.3 ET48 DIA66.1 Polar Silver) | 8 692 грн. |
Alutec Grip polar silver R16 W6.5 PCD5x114.3 ET48 DIA66.1 | 8 924 грн. |
Alutec Grip (6.5J x 16 5x114.3 ET48 DIA66.1 Graphite) | 8 591 грн. |
Диски Alutec Grip 6,5x16 5x114,3 ET48 DIA66,1 (graphite) (1000976283) | 7 602 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі