Литий диск Alutec Grip 7x16/5x114,3 ET48 DIA70,1
Відео 3Фото 4 | від 4 928 до 6 883 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Alutec Grip 110
Характеристики
Alutec Grip 7x16/5x114,3 ET48 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Grip 7x16/5x114,3 ET48 DIA70,1
Сортувати
Литые диски Alutec Grip R16 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA70.1 (grey) 1002572087 | 4 928 грн. |
Диски Alutec Grip 7x16 5x114,3 ET48 DIA70,1 (grey) | 4 984 грн. |
Alutec Grip R16 W7 PCD5x114.3 ET48 DIA70.1 Graphite GR70648B82-7 | 5 252 грн. |
Alutec GRIP W7.0 R16 PCD5x114.3 ET48 DIA70.1 PS | 6 883 грн. |
Alutec Grip W7.0 R16 PCD5x114.3 ET48 DIA70.1 Graphite | 5 438 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі