Литий диск Alutec Monstr 7,5x18/5x100 ET40 DIA63,4
Відео 4Фото 5 | від 6 435 до 9 799 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Alutec Monstr 61
Характеристики
Alutec Monstr 7,5x18/5x100 ET40 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alutec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alutec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Alutec Monstr 7,5x18/5x100 ET40 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Alutec Monstr R18 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4 (black) 100064498 | 7 043 грн. |
Диски Alutec Monstr 7,5x18 5x100 ET40 DIA63,4 (black) | 7 147 грн. |
Alutec Monstr racing black (R18 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4) | 8 014 грн. |
Alutec Monstr (7.5J x 18 5x100 ET40 DIA63.4) Racing-Black | 8 093 грн. |
Литі диски Alutec Monstr R18 W7.5 PCD5x100 ET40 DIA63.4 (racing black) | 8 119 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі