Комп'ютерне крісло AMF Slim LB
Фото 7 |
AMF Slim LB |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF Slim LB
Усі ціни 9 →Кресло AMF Slim LB (XH-632B) беж | 5 290 грн. |
Amf Slim Lb (XH-632B) білий | 4 094 грн. |
Amf Slim Lb (XH-632B) белый | 4 094 грн. |
Крісло офісне Slim LB (XH-632B) AMF механізм Tilt Хром/Білий (метал/шкіроз | 8 743 грн. |
Кресло AMF Slim LB (XH-632B) черный | 4 790 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →