Гриль-сковорідка AMT 285 EG/P 28 см
AMT 285 EG/P 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMT 285 EG/P 28 см
Сковорода-гриль AMT Gastroguss 28х28 см (I-E285G-E-Z2) | 4 938 грн. |
Сковорода гриль AMT 28x28x5 см індукція (I-E285G-E-Z2) | 1 965 грн. |
Сковорода-гриль індукційна AMT GastroGuss AMT 28х28см I-E285G-E-Z2 | 5 809 грн. |
Модификації AMT 285 EG/P
Ціни на AMT 285 EG/P |
---|---|---|---|---|
AMT 264 EG/P 26 см | від 1 324 грн. | 4 пропозиції | ||
AMT 285 EG/P 28 см | від 1 965 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →