Литий диск Angel Evolution 508 6,5x15/5x110 ET35 DIA67,1
від 2 503 до 3 011 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 110 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Angel Evolution 508 6
Характеристики
Angel Evolution 508 6,5x15/5x110 ET35 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Evolution 508 6,5x15/5x110 ET35 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Angel Evolution R15 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA67.1 (silver) 100196 | 2 737 грн. |
Диски Angel Evolution 6,5x15 5x110 ET35 DIA67,1 (BD) | 2 661 грн. |
Angel Evolution 508 (R15 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA67.1) BD | 2 503 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Evolution 508 S R15 W6.5 PCD5x110 ET35 DIA67.1 | 2 671 грн. |
Диск Angel Evolution 508 Black Diamond R15 W6,5 PCD5x110 ET35 DIA67,1 | 2 761 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі