Литий диск Angel Raptor 602 7x16/4x98 ET38 DIA67,1
від 3 117 до 3 518 грн. Порівняти ціни 25 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 98 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Angel Raptor 602 12
Характеристики
Angel Raptor 602 7x16/4x98 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Raptor 602 7x16/4x98 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски Angel Raptor R16 W7 PCD4x98 ET38 DIA67.1 (SD) 1001186813 | 3 383 грн. |
Angel Raptor 602 7x16 4x98 ET38 DIA67.1 SD | 3 229 грн. |
Диски Angel Raptor 7x16 4x98 ET38 DIA67,1 (silver) | 3 117 грн. |
Angel Raptor 602 7x16 4x98 ET38 DIA67.1 SD | 3 340 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Raptor 602 S R16 W7 PCD4x98 ET38 DIA67.1 | 3 221 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі