Литий диск ANZIO Turn 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA70,1
Фото 3 | від 6 126 до 7 645 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації ANZIO Turn 43
Характеристики
ANZIO Turn 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Turn 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA70,1
Сортувати
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114,3 ET42 DIA70.1 polar silver | 7 544 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA70.1 Racing Black TU75742B84-5 | 6 779 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA70.1 Silver | 6 331 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114,3 ET42 DIA70.1 Racing Black | 7 645 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA70.1 Silver TU75742B81 | 6 126 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA70.1 Racing Black | 7 006 грн. |
Диски Anzio Turn 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA70,1 (racing black) (1000828317) | 6 528 грн. |
Закрити
Схожі