Кухонний ніж Arcos Menorca 145800
Arcos Menorca 145800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Menorca 145800
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Menorca поваренный 200 мм (145800) 145800 | 820 грн. |
Кухонний ніж Arcos Menorca кухарський 200 мм (145800) 145800 | 714 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Menorca кухарський 200 мм (145800) 145800 | 714 грн. |
Arcos ніж кухарський Menorca 20 см (145800) | 771 грн. |
Ніж кухарський Arcos Menorca 20 см (145800) | 1 430 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →